• Dożywianie

• Informujemy, że dożywianie rozpocznie się  18 września 2023r.

Warunkiem korzystania z dożywiania jest wypełnienie deklaracji i złożenie jej w sekretariacie Szkoły.

Odpłatność za wyżywienie uczniów Szkoły  Podstawowej

w miesiącu kwietniu 2024 r.

wynosi 90,00 zł

wpłatę należy uiścić do

15 kwietnia 2024 r.

Wpłaty należy wpłacać na konto: Powiatowy Bank Spółdzielczy w Złotoryi

Nr konta 20 8658 0009 0000 3229 2000 0050

lub w kasie szkoły.

Każde dziecko musi mieć wypełnioną deklarację, na podstawie tej deklaracji dziecko zostaje zapisane na dożywianie.

Informujemy , iż z dniem 1września 2022r. wzrośnie stawka za wyżywienie  i będzie wynosić  :

dożywianie -  4,50zł

- śniadanie  - 4,00zł

- Obiad – 6,00zł

w kasie szkoły lub na konto szkoły

Uwaga – sprawy związane z dożywianiem

Dożywianie  w Szkole Podstawowej rozpoczyna się 18 września 2023 r. , warunkiem korzystania  z dożywiania jest wypełniona  deklaracja.

Deklarację rozdawali wychowawcy , można też pobrać w sekretariacie Szkoły.

Przypominamy , iż wpłata za dożywianie może odbywać się na konto podane na stronie szkoły  lub w kasie szkoły

Każde dziecko otrzyma na początku miesiąca karteczkę na której będzie napisane jaką kwotę należy uiścić .

Przypominamy, że w razie nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić , iż nie będzie ono korzystało z dożywiania w danych dniach. Odpis będzie od dnia następnego np. Zgłaszamy w poniedziałek – odpis od wtorku. Jeżeli rodzic nie zgłosi nieobecności dziecka – automatycznie po 3 dniu nieobecności dokonujemy odpisu.

Jeżeli dziecko w trakcie roku szkolnego chce się zapisać na dożywianie, można to zrobić od 1-ego do 25-go dnia każdego miesiąca na następny miesiąc np. rodzic/dziecko zgłasza od 10 do25 października , że będzie chodzić na dożywianie w listopadzie .

Jeżeli dziecko wypisuje się z dożywiania – proszę tę decyzję podejmować zawsze miesiąc wcześniej do 25-go każdego miesiąca np. we wrześniu do 25-go informujemy, że rezygnujemy od października  (pod koniec września  są już przygotowywane listy na październik)