10 i 11 czerwca uczniowie klasy 4b wraz z wychowawczynią zorganizowali sprzedaż ciast, z której zysk został przeznaczony na Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Jawor z oddziałem w Złotoryi. Do akcji przyłączyła się cała społeczność szkolna.
TOZ zwalcza bezdomność kotów na terenie miasta jak i całej gminy, zajmuje się dokarmianiem bezpańskich kotów, odławianiem zwierząt chorych i ich leczeniem.
Łącznie w ciągu dwóch dni uzbierano 825zł ze sprzedaży ciast, a także 291zł z dobrowolnych datków do puszki, co łącznie dało sumę 1116zł.
Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom zaangażowanym w akcję.