Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Historycznego "Drogi Polaków do niepodległości w latach 1914 - 1920", który został przeprowadzony dwuetapowo na wszytskich szczeblach edukacyjnych. Ze względu na duże zainteresowanie i dobre merytoryczne przygotowanie do finału powiatowego konkursu dopuszczonych zostało 45 uczniów naszego powiatu. Konkurs został przeprowadzony w dniu 7 listopada 2018 r. na trzech poziomach deukacyjnych w formie testu w Zespole Szkół Ogłonokształcących w Złotoryi. Wśród gimnazjalistów II miejsce zdobyła Paulina Wolak.Laureaci odebrali nagrody rzeczowe z rąk Starosty oraz dyrektora PODNiPPP.
Aktualności
Archiwum Aktualności